قوانین و مقررات

این یک توافق قانونی بین شما و نشونک در خصوص استفاده از سرویس ها و خدمات ارائه شده توسط این وب سایت می باشد. لطفا اطلاعات مجوز زیر را با دقت بخوانید. نصب نرم افزار و یا استفاده از سرویس های این وب سایت، به معنی پذیرش تمام شرایط و ضوابط این قرارداد از جانب شمامی باشد.

با استناد به قوانین و مقررات مندرج در این توافق نامه، شما مجوز شخصی غیر انحصاری برای استفاده از نرم افزار ها و خدمات این وب سایت با شرایط مندرج در زیر را دارا مي باشيد. کلیه حقوق مربوط به نرم افزار و خدمات برای نشونک محفوظ می باشد.

مجوز استفاده از نرم افزار Neshoonak.WebScraper

در صورت پذیرفتن شرایط و ضوابط این توافق نامه شما می توایند:

شما مجاز هستید:

  1. نرم افزار Neshoonak.WebScraper را بر روی کامپیوتر مورد نظر خود نصب و اجرا نمایید
  2. نرم افزار Neshoonak.WebScraper را آزادانه کپی نموده و آن را بر روی کامپیوتر خود و یا دیگران توزیع نمایید (به بخش توزع مراجعه کنید)

شما مجاز نیستید:

  1. نرم افزار Neshoonak.WebScraper را بفروش رسانید و یا اجاره دهید
  2. نرم افزار Neshoonak.WebScraper را مهندسی معکوس، Decompile یا Disassemble نموده و یا در آن (یا هریک از بخش های آن) هرگونه تغییری اعمال نمایید

توزیع:

شما مجاز هستید هر تعداد از نرم افزار Neshoonak.WebScraper کپی نموده و آن را بین سایر کاربران توزیع نمایید. شما تنها باید نسخه نصبی نرم افزار را بدون هیچ گونه تغییری در آن توزیع نمایید. لطفا در صورت توزیع این نرم افزار با ارسال ایمیل، مار را مطلع فرمایید.

مهندسی معکوس:

شما نمی توایند نرم افزار Neshoonak.WebScraper را مهندسی معکوس، Decompile، Disassemble، تغییر یا ترجمه نمایید و یا بر اساس مستندات یا بخش هایی از نرم افزار Neshoonak.Extractor ، نرم افزار های مشابه ایجاد نمایید. همچنین استفاده از هرگونه ابزار packet sniffer یا ابزار دیگری به قصد رهگیری یا شناسایی ارتباطات اکیدا ممنوع می باشد.

 

مجوز استفاده از پروژه های استخراج

کلیه پروژه های استخراج جهت اجرا باید به شناسه کاربری شما لینک گردند. شما مجاز به استفاده از شناسه کاربری دیگران نمی باشید. همچنین به هیچ عنوان نباید شناسه کاربری خود را در اختیار دیگران قرار دهید.

شما در استفاده از اطلاعات استخراج شده، تنها مطابق با محدودیت های اعلام شده در توضیحات هر پروژه استخراج، آزاد می باشید. برخی پروژه های استخراج جهت منافع تجاری نمی باشند و در برخی دیگر ذکر نام منبع الزامی می باشد. بدین منظور، توضیحات هر پروژه استخراج را به دقت مطالعه فرمایید.

  1. نشونک هیچ گونه مسئولیتی در خصوص اطلاعات استخراج شده بر عهده نمی گیرد
  2. رعایت حق کپی رایت بر عهده کاربر می باشد و نشونک هرجا که لازم باشد پروژه هاي استخراج يا كاربر متخلف را بلاك يا حذف مي كند
  3. هرگاه که لازم باشد نشونک بروز رسانی خواهد شد. در مدت بروز رسانی سایت، سرویس های استخراج نیز غیر فعال خواهند بود. (البته این بروز رسانی ها معمولا بعد از ساعت 23:00 و ترجیحا در ایام تعطیل انجام خواهد شد)
  4. در صورت ایجاد نسخه جدید، از درگاه های مختلف اطلاع رسانی مناسب جهت استفاده از نسخه جدید صورت می پذیرد. در صورتیکه کاربران در مدت زمان تعیین شده به نسخه های جدید بروزرسانی نکنند سیستم بصورت اتوماتیک این انتقال نسخه را انجام خواهد داد. نشونک هیچگونه مسئولیتی در قبال تغییر نسخه پروژه های استخراج را بر عهده نخواهد گرفت.

رعایت حریم خصوصی

نشونک لیست کاربران و فعالیت های آنان را تنها برای پشتیباتی و خطایابی نگهداری می کند و به هیچ عنوان از آن ها استفاده تجاری نخواهد کرد.

سلب مسئولیت

مسئولیت ناشی از هرگونه ناسازگاری یا خرابی احتمالی در نرم افزار Neshoonak.WebScraper و یا اشکال احتمالی در پروژه های استخراج به هیچ عنوان برعهده نشونک نمی باشد هرچند این وب سایت تمام تلاش خود را خواهد کرد تا در اولین فرصت ممکن مشکل را حل و نسبت به راه اندازی مجدد سرویس ها اقدام نماید.

تغییر در توافق نامه

نشونک حق تغییر این توافق نامه را در آینده برای خود محفوظ می دارد و در صورت تغییر اطلاع رسانی لازم انجام خواهد شد. ادامه استفاده از سرویس های این وب سایت به معنی پذیرش توافق نامه جدید خواهد بود.  Loading...